Par SIRIS


SIRIS DESIGN BAGS kā Jaunā gada apņemšanās!

2019. gads nāca ar solījumu sev, ka šis būs gads, kad visas savas idejas likšu lietā, tāpēc tapa pirmās somas un radās SIRIS. Sāku ar dizaina un šūšanas plānu un, protams, guvu pieredzi to darot – pirmie projekti bija izaicinājums, jo nekas līdzīgs iepriekš nebija darīts. Es analizēju katru gatavo produktu un koncentrējos uz lietām, kuras varētu un būtu jāuzlabo. Es vienmēr cenšos, lai paši pirmie produkti būtu precīzi, bet katrs nākamais vēl labāks.
SIRIS ir Latvijā izvietots apģērbu un aksesuāru zīmols, ko Laura Siksaliete izveidoja 2019. gada janvārī. Galvenā darbības joma ir somu- mugursomu, rokassomu, jostassomu un kosmētikas maciņu šūšana, taču ir arī atsevišķi apģērbi pēc pasūtījuma.
Laura stāsta: ''Jau no bērnības zināju, ko gribu darīt, tāpēc jau agrā vecumā sāku tiekties uz mērķi. Es ieguvu izglītību apģērbu dizainā, un tas bija pirmais solis ceļā uz izdošanos. Sāku veidot biznesa plānu, iepazinos ar Latvijas tirgu, amatnieku un dizaineru aksesuāriem un analizēju - kāpēc mana produkcija ir soli priekšā citu amatnieku ražojumiem. Protams, rūpīgi izvēlos materiālus un, meklējot jaunus materiālus, sekoju līdzi tam, kas ir modē. Šobrīd svarīgi ir videi draudzīgi materiāli un es to ņemu vērā - kā somas pamatmateriālu izvēlos mākslīgo ādu vai vegānu ādu, jo ar to, manuprāt, ir vieglāk strādāt nekā dabīgo ādu, tā ir ūdensizturīga un viegli kopjama, tā laika gaitā neizstiepjas un neizbalē. Materiāla kalpošanas laiks ir ilgs – ne velti daudzi atpazīstami zīmoli izmanto mākslīgo ādu somu un citu aksesuāru šūšanai.