Atgiešanas politika


Ja SIRIS DESIGN BAGS produkti neatbilst jūsu cerībām, jūs varat atgriezt iegādātās preces 30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas norādot pamatotu iemeslu pirkuma atgriešanai.

 

Atbilstība

Lai prece būtu tiesīga saņemt atmaksu vai apmaiņu, tai ir jābūt nelietotai un tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt. Tam jābūt arī oriģinālajā iepakojumā.

Piegāde

Ja vēlaties atgriezt preci, sazinieties ar mums siris.atelier@gmail.com un nosūtiet savu preci uz: Jaunā iela 11, Limbaži, Latvija, LV-4001. Piegādes izmaksas sedz klients no saviem līdzekļiem. Piegādes izmaksas nav atmaksājamas.

Atmaksas

Kad jūsu atgriestā prece tiks saņemta un pārbaudīta, mēs jūs informēsim par jūsu atmaksas apstiprināšanu vai noraidīšanu. Ja atmaksa tiks apstiprināta, piecu darbadienu laikā automātiski tiks pārskaitīti naudas līdzekļi jūsu sākotnējam maksājuma veidam (uz kontu no kura tika veikts pirkums).

Apmaiņa

Tiklīdz jūsu atgriešana tiks saņemta un pārbaudīta, mēs jūs informēsim par jūsu maiņas apstiprināšanu vai noraidīšanu. Ja esat apstiprināts, jūsu preces tiks nosūtītas. Atkarībā no jūsu dzīvesvietas laiks, kas var ilgt, līdz jūsu apmainītais produkts jūs sasniedz, var atšķirties.