Vegānā āda Tavā garderobē


Vegānā āda: kas tā ir un kāpēc tā iederas Tavā garderobē


Ļauj man Tev pastāstīt kāpēc vegānā āda ir labāka un piemērotāka tavai garderobei! Būsi patīkami pārsteigts par to, ko iegūsi tās lietošanas laikā!


Kas ir vegānā āda?

Vegānā āda pārsvarā tiek ražota no poliuretāna- ta ir sintētiskais materiāls un to var iegūt no pārstrādātiem plastmasas materiāliem, kā, piemēram, PET pudelēm. Jā- tas ir eko-draudzīgs materiāls! Protams, ir arī inovatīvi risinājumi vegānās ādas iegūšanā, piemēram, no augļu atkritumiem, bet šoreiz ne par to...


Kāpēc vegānā āda?

Klienti nereti uzjautā, vai ir iespējams pasūtīt somu no dabīgās ādas- nē, šādu opciju mēs nepiedāvājām vairāku apsvērumu dēļ. Pats svarīgākais- vēlamies radīt somas, kuru dēļ nav jāmirst nevainīgām dvēselēm. Mūsdienās ir pieejams tik plašs materiālu klāsts, ka būtu jānokaunējas katru reizi, kad lūko pēc dabīgās ādas materiāla.

Vegānai ādai ir ļoti plašs pielietojums, visu, ko vēlies redzēt no īstās ādas, ir iespējams uztaisīt arī no mākslīgās, tāpēc jauzdod sev jautājums- kāpēc gan šādu opciju neizmantot? No vegānās ādas ir iespējams uztaisīt tik kvalitatīvus un skaistus produktus, kuru dēļ būtu gatavs mirt, bet bez reāliem upuriem, protams!

Vai zinājāt, ka mūsdienās ir iespējams izgatavot arī tādu mākslīgo materiālu, kas ir gaisa caurlaidīgs? Īpaši aktuāli šis jautājums varētu būt tiem, kas meklē “elpojošus” apavus, uzskatot, ka vienīgais variants ir īstā āda vai audums.

Ko vēl būtu vērts pieminēt- lai iegūtu dabīgo ādu, nepieciešams liels enerģijas patēriņš un milzumdaudz ķīmiskas vielas, ieskaitot minerālsāļus, formaldehīdu, eļļas, krāsas, balinātājus. Miecētavas atkritumos ir sāls, kaļķu nosēdumi, sulfīdi, skābes un citi piesārņotāji. Lai gan vegāno ādu iegūst no polimēriem, gala rezultāts ir videi draudzīgāks kā tas būtu īstas ādas iegūšanas gadījumā.

Es jau pieminēju plusus?

  • Mākslīgajai ādai ir lētākas izgatavošanas izmaksas, līdz ar to arī pats materiāls un produkts tirgū ir pieejams par zēmāku cenu.
  • Mākslīgā āda neuzsūc mitrumu, līdz ar to tā ir daudz vieglāk kopjama kā dabīgā āda. To droši var nēsāt lietū.
  • Mākslīgā āda ir vegāns materiāls, tas nozīmē, ka tā iegūšanai netiek izmantoti dzīvnieku resursi.
  • Vegānā āda ir pieejama neskaitāmos toņos un faktūrās.
  • Vegānā āda ar laiku neizbalē un neizžūst, kā to dara dabīgā āda, ja netiek kopta.
  • Mākslīgo ādu ir iespējams pārstrādāt.

Noteikti ir vērts padomāt par to, kā vēlies veidot savu garderobi. Vai vēlies tajā redzēt mūsdienīgus risinājumus, krāsu pārpilnību un nejusties slikti par savu izvēli? SIRIS Design Bags piedāvā spilgtu un praktisku aksesuāru, kurš ir izgatavots no mūsdienīgiem materiāliem un papildinās tavu koptēlu ik reizi, kad dosies ārpus mājas.